point Aktuální anketa

Jak často navštěvujete tento web?

Jen pro účely průzkumu

Často, téměř denně

22.75% / 172 hlasů

Minimálně jednou týdně

18.65% / 141 hlasů

Několikrát do měsíce

25.4% / 192 hlasů

Párkrát za rok jsem přijdu

19.18% / 145 hlasů

Jsem tu poprvé

14.02% / 106 hlasů

Celkem hlasovalo 756 hlasujících

Každá IP smí hlasovat jen jednou

+Přidat novou anketu

point Poslední utkání

O Příští utkání

o  Aktuální tabulka

Dosavadní známé výsledky 1.kola Fortuna Divize A v sezóně 2019 - 2020: NONAME - NONAME 1:2, NONAME - NONAME 4:1, NONAME - NONAME 3:1, NONAME - NONAME 4:0, NONAME - NONAME 0:5, NONAME - NONAME 2:3, NONAME - NONAME 0:2, NONAME - NONAME 1:0,

Vítejte na neoficiálním webu FK Hvězda Cheb


O Články


82 Drogy a feťáci přednější než sportovci?!

Když jsem si dnes přečetl v Chebském deníku článek o chebském skateparku, nevěřil jsem vlastním očím! Vedení města se měsíc před krajskými a senátními volbami opět vyznamenalo. Nejenže podpora fotbalu v Chebu je ze strany města dlouhodobě více než mizerná, ale navíc se snaží podporovat pochybné existence v drogových dýcháncích v těsném sousedství fotbalového stadionu.

Vedení města, které v loňském roce skatepark z důvodu špatného technického stavu a neukázněnosti některých jeho návštěvníků uzavřela, chce vybudovat nový podobný areál na zatím blíže nespecifikovaném místě. Tím se ale problém zcela nevyřeší! Pouze dojde k přesunu „skejťáků“ jinam. Nemluvě o tom, že vandalství a prodej drog nezletilým ve skateparku stále přetrvává.
Velmi smutné také je, že to co stačily tyto partičky doposud napáchat nikdo neopraví, a proto se jim vybuduje nový areál k dalšímu ničení. Logické, že?! Kdežto o pár kroků dále aktivně tráví svůj volný čas na 150 členů (zejména dětí) fotbalového klubu, kteří trénují v tragických podmínkách vandaly zničeného stadionu.
Vedení města by se tedy mělo zamyslet kam vloží své finance. Zda-li to bude do dalšího feťáckého doupěte nebo do nějakého smysluplnějšího sportovního zařízení pro mládež, která to opravdu potřebuje.


Zdroj: Chebský deník

15.09.2008 16:06  |  přečteno: 342x | vložil: Administrátor